İnstagram Takipçi ve Beğeni Hilesiyle Artık Fenomensin

Sosyal medya kullanıcıları, daha fazla insana ulaşmak veya daha fazla insanın kendisine ulaşmasını sağlamak için takipçi edinirler. Takipçi, doğal yöntemlerle elde edilebildiği gibi kullanılan bazı tekniklerle de elde edilebilmektedir. Son dönemlerin en yaygın şekilde kullanılan sosyal medya ağlarından olan İnstagram bu alanda daha önemli bir yere sahiptir ve her geçen gün kullanıcı sayısında artış yaşanıyor. Instagram, diğer sosyal medyalara göre daha fazla kişinin kullandığı bir platformdur.

Kişisel paylaşımların yanı sıra ticari amaçla kullanan kişilerin sayısının da çok fazla olması, bu alanı daha etkin bir hale getiriyor. Son dönemlerde sözü çok fazlasıyla edilen Instagram takipçi hilesi, aslında aslı olan bir konudur ama doğru şekilde uygulanmadığında, ya hesabın kilitlenmesi sorunu ile ya da kısıtlama sorunu ile karşılaşılabiliyor. Bu yüzden bedava takipçi veren sitelere dikkat edilmesinde yarar vardır.

Instagram bedava takipçi nasıl çalışır?

Günlük hayatta insanların en çok kullandıkları sanal ortamların başında sosyal medya gelir. Öyle ki gidilen yerlerden, yenilen yemeklere, gezilen yerlerden, önemli konulara kadar her şey bu alanda paylaşılıyor. Bazen sesini duyurmak isteyenlerin uğrak noktası olan sosyal medya, bazen de ciddi meselelerin konuşulduğu bir ortama dönüşebiliyor. Yani her kesime ve her amaca yönelik bir şeylerin bulunduğu bir yerdir sosyal medya. Tabi ki Instagram kullanıcıları, paylaşımlarının daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamak için çeşitli bazı yöntemler kullanıyorlar. Bu yöntemler arasında en sık başvurulanı ise bedava takipçi veren siteleri kullanmaktır. Peki, bedava Instagram takipçisi veren siteler güvenilir mi?

Bu soruya aslında iki şekilde de cevap verilebilir. Bu durum, tamamen ziyaret edilen siteye bağlı olarak değişmektedir. Güvenilir siteler olduğu kadar güvenilmeyecek sitelerin olduğunu hesaba katarak işlem yapmak daha iyi sonuçlar verir. Peki, güvenilir bedava takipçi siteleri nasıl anlaşılır?

instagram takipçi hilesi

Elbette bedava Instagram takipçisi veren siteler veya Instagram takipçi hilesi veren sitelerin hepsi kendi hizmetleri ve siteleri için güvenilir ibaresini kullanırlar. Bu, her alanda böyledir yani “kimse kendi yoğurduna ekşi demez.” Ama bunun doğruluğunu anlayabilmek için biraz derinlemesine araştırma yapmak gerekir. Mesela daha önce o siteyi kullanan birileri var mı, site hakkında yapılan yorumlar ne kadar negatif veya ne kadar pozitif?

Tüm bunları incelemeden siteye girmek bile doğru değil. Güvenilir olmayan siteler ise kendini hemen belli eder. Kullanılan slogan veya vaat edilen şeyler çok uçuk olur genellikle. “1 günde 1 milyon takipçi kazanın” gibi çok uçuk ve abartılı olan reklamlara kanarak siteye bilgilerinizi vermeniz, evdeki bulgurdan olmanıza neden olacaktır.

Instagram takipçi hilesi ile takipçi almak doğru mu?

Bir ticaret sektörü haline gelen bedava takipçi işlemleri, aslında bir bakıma doğru ama bir bakıma da yanlış olan işlemlerdir. İşlemi doğru şekilde yapıp takibini doğru şekilde yaptığınızda herhangi bir sakıncası olmaz. Ama daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi sadece Instagram takipçi hilesi ile kalmak ve herhangi bir etkileşimde bulunmamak kesinlikle doğru bir şey değildir.

Elde ettiğiniz takipçilerin hepsi gerçek takipçiler olsalar bile paylaşım yapmadığınızda, bir süre sonra takipçi sayınızın düştüğünü göreceksiniz. Çünkü sosyal medyayı aktif olarak kullanan kişiler, sürekli yeni bir şeyler görmek isterler, yeni bir şeyler öğrenmek isterler ve siz takipçi sayınızı çok yükseltseniz bile gerekli ilgiyi göstermediğinizde, düzenli paylaşımlarda bulunmadığınızda takipçileriniz sizi terk etmeye başlayacaktır.

Instagram nasıl kullanılmalıdır?

Aslında her insan Instagram kullanımı hakkında bir şeyler bilir. Kimi doğal yöntemler kullanarak sosyal medya platformunda fenonem hale gelir, kimileri de bu işin ticari boyutundan yararlanarak fenomenlik kazanır. Ama işin doğrusunu söylemek gerekirse, ne kadar Instagram takipçi hilesi ile takipçi kassanız da işin içinde bir nebze doğallık yoksa beklentilerinizin çok yüksek olması beyhude bir çabadan başka bir şey olmayacaktır.

Instagram’ın öncelikle boşluk kabul etmediğini, takipçilerin ise alakasız insanları takip etmek istemediklerinin bilinci ile hareket etmeniz gerekir. Mesela hesabınızı “şifalı bitkiler” üzerine kurdunuz, bir süre bu şekilde paylaşımlar yaptınız ve takipçi sayınızın arttığını gördünüz. Bundan sonra eğer tutup da moda ile alakalı paylaşımlar yaparsanız bir süre sonra takipçilerinizin sizi bıraktığını göreceksiniz. Çünkü sizi takip eden kişiler, şifalı bitkilerle alakalı yaptığınız paylaşımlarınızdan dolayı sizi takip ediyorlar, siz konuyu farklı bir yere çeker ve hesabın açılış amacından uzaklaşırsanız bu da takipçilerinizin sessiz bir şekilde sizi terk etmelerine neden olur.

instagram-bedava-takipci

Hasthag kullanmaya özen gösterin

Hasthagın bir diğer anlamı “sesini duyurmak” olarak değerlendirilmelidir. Mesela güncel bir konu hakkında paylaşım yaparken kullanılan etiketi kullanırsanız, o gün o etkileşim içinde sizin de adınız yer alır ve takipçileriniz yaptığınız ciddi paylaşımlara göre sizi takip etmeye başlarlar. Örneğin #gündemdebugün etiketi ya da hasthagı ile paylaşım yaptığınızda, bu etiket ile paylaşım yapanların arasına sizin paylaşımınız da düşmüş olur bu da yeni insanların sizi bulmalarına yardımcı olur ve Instagram takipçi hilesi ile aldığınız takipçiler sayınızı ciddi anlamda etkilediği için yeni insanlar da sizi takip etmek isteyeceklerdir. Bu nedenle, paylaşımlarınızda mümkün mertebe hasthag kullanmaya özen göstermeniz gerekir.

Instagram takipçi nereden alınır?

Sosyal medya sitelerinin yaygın bir şekilde kullanılmaya başlaması, takipçi sayısını arttırmak isteyenlerin sayısını ciddi bir şekilde etkilemektedir. Bunun için bilinen ya da bilinmeyen birçok web site ile uygulama kullanılmaktadır. Ama bilmediğiniz veya güvenmediğiniz bir siteden bedava instagram takipçisi almak kesinlikle doğru değildir. Hem kişisel bilgilerinizin ele geçirilmesi durumu ile karşılaşmanız hem de takipçi sayınızın gerçekten artmayacağını bilerek hareket etmeniz gerekir. Sitemizde, Instagram takipçi hilesi verilirken herhangi bir şekilde kişisel bilgileriniz istenmez. Bu da güven içinde takipçi sayınızın arttırmanıza yardımcı olacaktır.

Takipçi sayınızı arttırmak ve gerek ticari anlamda kullanırken daha fazla kişiye ulaşmak gerekse de yaptığınız paylaşımları daha fazla kişinin görmesini sağlamak için doğru ve güvenilir sitelerden Instagram takipçi hilesi almanız daha doğrudur.

En iyi takipçi siteleri

Google arama motorlarında arama yaptığınızda, bedava takipçi veren çok sayıda site ile karşılaşacaksınız. Ama bunların hangisinin güvenilir ve gerçekten takipçi verdiğini öğrenmek için site ile alakalı yapılan yorumları değerlendirmeniz gerekir. Sitemizde yer alan yorumlar bölümünü incelediğinizde, gerçek instagram takipçisi verdiğimizi ve sitemizden takipçi alanların memnun kaldıklarını göreceksiniz. Diğer siteleri incelerken de bu şekilde hareket etmeniz daha sağlıklı sonuçlara ulaşmanızı sağlayacaktır.

En iyi takipçi hilesi alabileceğiniz site https://takipciodasi.com/ adresidir. Şuanda sektörde en iyi instagram takipçi ve beğeni hilesi takipciodasi.com olarak bilinmektedir. Üyeler oldukça memnun ve fenomen olma yolunda ilerlemektedir.

Sizlerde takipciodasi.com adresine giriş yaparak takipçi hilesi hizmetinden yararlanabilir ve günlük 50 takipçi 2 saatte bir 100 beğeni hilesine dahil olabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir